skecz

nie wiem jak powstają skecze ale ten dla Hektora powstał w ciągu 40min podczas wcinania pasztecików z barszczem.

- Halo wóz, halo wóz (trzymając rękę przy uchu)
Tu do wyboru: makieta z gwiazdozbiorem Wielki Wóz – przetacza się przez scenę, albo np w tle słychać teksty KIT-a z Knight Ridera, albo np ktoś szybko przebiega z plakatem przedstawiającym Batmobil – nieważne, wązne, ze prezenter w milczeniu obserwuje przebiegającą postać ze zdjęciem.
Można też to po kolei zrobić, a on za każdym razem mówi ‘halo wóz’ a w końcu rezygnuje.

- Dobrze, w każdym razie tego... Mam niezmierną przyjemność gościć państwa w finale popularnego programu... (tu przekartkowuje notes czy co tam ma) Sprzątanie na śniadanie! A nie, zaraz... (dalej kartkuje) Gwiazdy sprzątną po sobie! (kłania się, gubi kartki, ale potem wali się w czoło) Źle! Warto posprzątać!, nie, wróć! Jak Oni Sprzątają! (wyraźna ulga i uśmiech)

- W dzisiejszym odcinku specjalnym zmierzą się: Tradycja Wielkopolska,
(Tu wchodzi przygarbiona uczestniczka w okularach w serduszka i chuście na głowie)
Miłośniczka seriali: CSI Wilkowyje oraz Barak nad wysypiskiem, siedmiokrotna złota medalistka w pchnięciu szmatą i zdobywczyni srebrnej gąbki na wyjazdowych mistrzostwach na zmywaku w Birmingham, stosuje technikę pięciu kroków na umytym a niewyschniętym, ulubiona broń – potrójnie hartowany mop na wsporniku z powłoką tytanową plus luneta.

- Dalej: Xcj... Xcju.. (ma trudności z wymową, zbliża i oddala kartkę) Xcju Wang? - A pani... z Polski to chyba nie..?
Kobieta w mundurku milczy i sie uśmiecha niewinnie.
- Pani wie, że do pani teraz mówię, tak?
Kobieta nie zwraca uwagi, dalej sie uśmiecha
- Z Polski? Halo? Hm, puśćcie tu hymn Korei na chwilę..
Lecą pierwsze nuty, kobieta staje na baczność i łapie się prawą ręką za serce
- Dobra, takie buty, nie było tej pani na liście, pani tu w zastępstwie?
Kobieta pokazuje zaklęśnięte policzki nadyma się jakby coś zasysała i nagle kuca i pokazuje w niebo i pokazuje rękami wielkie koło.
- Że co.. że aa czarna dziura. Aaa (klepie się w czoło) na czarno, rozumiem.

- I trzeci kandydatka to Adrianna Zbych z Gorzowa Wlkp.
Na scenie barczysty człop w peruce, podkoszulka ‘piwna’, kalosze.
- Pani Adrianna...? (niepewnym głosem)
- Co? (baryton przepity)
- No, hm, nic. Pani Adrianna wyspecjalizowała się w czyszczeniu lodówki, opróżnianiu pojemników szklanych oraz zajmowaniu miękkich powierzchni płaskich zanim pojawi sie na nich kurz – technika działań prewencyjnych. Jest teoretykiem sportowym, dużo podróżuje po osiedlu wraz z grupą grotołazów zdobywając wiaty, prześwity i zadaszenia. Aktywnie uczestniczy w Straży Języka Polskiego.
- Nie bedo mie te miodki i brałczylki uczyły jak sie mówi.
- Tak.. Ulubiona broń: Miotła wiązana na krzyż.

- I przystępujemy Drodzy państwo do emocjonującego pojedynku! Dziś do pokonania jest 42 m2 powierzni płaskiej, styl dowolny, zobaczą państwo ewolucje oraz figury przygotowane samodzielnie przez uczestników. Ale zanim... zobaczmy jak każdy z nich przygotowywał się do finałowego występu!
(Adrianna leży na wznak i chrapie z piwem w ręku, Xcju medytuje a Tradycja zapierdala z siatami w te i we wte jak szalona, rzuca siaty biegnie z powrotem po wózek dziecięcy, dogania siaty, zostawia wózek, i leci dalej z siatami, po czym wraca po wózek)

(00:09:34) Hektor: jesteś kurwa boski. ubóstwiam cie :D
(00:09:48) Erq: :DDDDDD
(00:12:53) Hektor: to jest kurwa piękne :D
(00:13:15) Hektor: ;D
(00:14:08) Erq: no sama akcja to wiesz: ta pierwsza zapierdala, jakieś dzikie ruchy, ta chinka czy tam koreanka jakieś karate ze szmatami w rękach, koleś stoi, zamiata od biedy jak rasowy cieć, w międzyczasie ten wózek znowu wjeżdża, pierwsza go łapie, rzuca szmaty, koleś sie na tych szmatach wypierdala na plecy, chinka kopie przypadkowo w wózek, burdel na kółkach
(00:15:12) Hektor: jeszcze tylko końcówka i poprostu chyba wynajme ci laske zeby ci obciągneła
(00:14:46) Erq: a można tak potem, że ze zmianą nuty oni sie rolami zamieniają, pierwsza zamiata elegancko na stojąco, po cieciowemu, chinka zapierdala z wózkiem, a koleś karate na podłoge
(00:15:13) Erq: ale nie wiem co tam n akońcu ma być
(00:15:15) Erq: aa wiem
(00:15:17) Erq: :)
(00:15:23) Erq: tylko Ty coś z muzą chciałeś
(00:15:31) Erq: co z tą muzą?
(00:17:19) Hektor: wyslac ci jakie to chce kawalki?
(00:16:57) Erq: nie
(00:16:59) Erq: bo patrz
(00:17:10) Erq: ja myślę tak:, już nie bede wysyłał, tylko napisze
(00:17:50) Erq: najpierw wszyscy wchodzą, jak tam ten stanik zapowie, powolutku wszystko sobie szurają, a cały czas leci lato od vivaldiego, a jak wchodzi ta szybka muza to dopiero zaczyna się to co na górze pisałem
(00:18:12) Erq: jak sie skończy to wchodzi ta Twoja druga nuta i sie rolami zamieniają co chwilę a dzieje sie to samo
(00:18:13) Erq: tyle
(00:18:54) Hektor: ;D

(00:19:43) Erq: a teraz zakończenie
(00:21:54) Erq: Tutaj trzeba nowych ludzi, albo tych samych tylko muszą się poprzebierać, a w tym czasie stanik mówi, że za chwilę zbierze sie jury, że trwa głosowanie sms - sms na numer 79800 o treści jeden dw alub trzy, duże/małe litery nie mają znaczenia, pamiętajmy o doładowaniu konta legalnymi metodami, kart zdrapek nie drapiemy widelczykiem (tu się dziecinnie uśmiecha i grozi palcem) coś tam w każdym razie gada.
(00:25:03) Hektor: słucham cie w pełnym skupieniu :D
(00:27:35) Erq: No i jak sie przebiorą to wchodzi jury, najpierw powoli dostojnie wchodzi laska stylizowana na Górniak, najlepiej sukienka, podchodzi do mikrofonu, namyśla się, poprawia włosy, po czym przykłada dłonie do twarzy i autentycznie płacze: "Przepraszam, wzruszyłam się" i wybiega. Drugi podchodzi facet, nie wiem, moze być np zrobiony na tego na L, kurwa zapomniałem jak mu było, leszczyński chyba, ten z mopem na łbie, i dojebuje jakiś cytat. nie wiem np "W 1989, gdy niewiele jeszcze było jasne, lider Ledd Zeppelin powiedział..." I tu mu przerywa trzeci juror i mówi: "Wygrała pani z numerem cztery, dziękuję" - najlepiej, żeby był w gajerku, teczuszka, binokle przeciwsłoneczne. Wszyscy mówią "Ale zaraz, ale co”, prezenter też, za nimi wybiega, i złażą ze sceny, na którą włazi dziouch ai czyta z kartki: "A za chwilę obrady na temat ustalenia składu komisji w sprawie afery podłogowej"